dato-pengarah-penerbit YH Dato’ Prof. Madya Dr. Noraien Mansor
Pengarah
Tel:09-668 5190
Faks:09-668 4168
E-mel: aien@umt.edu.my
Cik Noraihana Jahya
Pembantu Setiausaha Pejabat (N19)
Tel: 09-668 5191
E-mel: noraihana.jahya@umt.edu.my
azeeha Cik Azeeha Ibrahim
Pegawai Penerbitan (N41)
Tel: 09-668 4223
E-mel: azeeha.ibrahim@umt.edu.my
afifullah Encik Mohd Afifullah Ahmad
Pegawai Penerbitan (N41)
Tel:09-668 4910
E-mel: afif.ahmad@umt.edu.my
norma Puan Norma Haji Malik
Penolong Pegawai Penerbitan (N32)
Tel:09-668 4454
E-mel: nor_malik@umt.edu.my
padli Encik Mohd Fadli Abdullah
Pereka (B29)
Tel: 09-668 4555
E-mel: ildaf@umt.edu.my
 AIDIL-214x300 Encik Mohamad Nuraidil Zakaria 
Penolong Pegawai Penerbitan (N29)
Tel: 09-668 4254
E-mel: nuraidil@umt.edu.my
DSC2_0090 Encik Nazarudin Othman
Penolong Pegawai Penerbitan (N29)
Tel: 09-668 4254
E-mel: nazarudin@umt.edu.my
Cik Nurul Ain Mohd Noor
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Tel: 09-668 4837
E-mel: nurulainmohdnoor@umt.edu.my
Cik Siti Najwa Mohd Noor
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
Tel: 09-668 4837
E-mel: najwa.mohd@umt.edu.my
hafizah Puan Nor Hafizah Ariffin
Pembantu Penerbitan (N19)
Tel: 09-668 4165
E-mel: fizah@umt.edu.my
na Puan Rozliana Mat Hussin
Pembantu Penerbitan (N19)
Tel: 09-668 4165
E-mel: rozie@umt.edu.my
azlan Encik Mohd Azlan Mohd Putra
Pembantu Penerbitan (N19)
Tel: 09-668 4165
E-mel: azlanputra@umt.edu.my

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]